Все важное в одной теме!!!! Читать обязательно!

evgenka
Повідомлень: 1319
З нами з: 27 липня 2010, 18:58

Все важное в одной теме!!!! Читать обязательно!

Повідомлення evgenka » 27 червня 2016, 23:48

Друзі тут викладатиму важливі нагадування, щоб ви не загубилися перед табором і все знайшли:)


Оскільки цього року з нами їде башато нових родин, вважаю потрібним додатково прописати наші "неписані" правила (а скоріше навіть таборові традиції і звички):

1. Територія наметового містечка вільна від гаджетів
так, є можливість заряджати телефони і ноутбуки для зв"язку та роботи, але не варто цим зловживати. Ми обмежуємо наявність гаджетів в таборі. Не показуємо дітям мультики в телефоні та не даємо гратися. Якщо у вас, в силу обставин або звички, така необхідність виникає, старайтесь це зробити так, щоб ніхто не бачив, і щоб решта дітей не "заліпали" в екрани.
Наприклад, якщо ваша дитина не їсть без мультиків, ви або маєте привід змінити звичку, або маєте можливість їсти наодинці, щоб ніхто вас (ну, не власне вас, а ваших мультиків) не бачив:)
Також ми просимо старших дітей, які мают телефони, використовувати їх в таборі лише за призначенням "телефон", якщо виникає така необхідність:)

2. Ранкове коло (лінійка) - є обов"язковою для всіх учасників табору (окрім важкохворих)
Це важливий момент ранокового привітання, коли всі ми можемо побачити одне одного, дізнатися новини табору, зробити важливі оголошення, домовитись про спільні справи.
Намагайтеся підлаштувати режим своєї родини таким чином, щоб завжди втсигати на лінійку у повному складі. Якщо ви спізнилися на сніданок, то на момент початку лінійки вам доведеться зробити перерву і приєднатися до спільного кола (щоб весь табір не затримувався з виходом на море). На колі не обов"язково стояти. Можна взяти стілець, килимок або лавочку (особливо, якщо ви годуюча мама, або вам просто важкувато тримати малечку на руках). Якщо діти "розповзаються" з лінійки, намагайтеся зацікавити їх чимось поблизу, щоб все ж таки чути і бачити все, що там відбувається.

На цьому етапі, якщо у вас є сумніви : ще не пізно відмовитись від участі в таборі, якщо дані пункти суперечать вашим особистим переокнанням;)

3. Один раз на заїзд - чергування по табору.
(всі, хто залишаються на перезмінку, або приїзжают-виїзжають раніше-пізніше чергують двічі, або навіть тричі, за необхідності)

4. Всі діти і батьки спільні. Ми разом допомагаємо слідкувати за дитячою безпекою в таборі одне одному.
Та пам"ятаємо, що за життя і здоров"я дитини повністю відповідають її батьки (або ті, з ким дитина приїхала).
Тобто, якщо я прошу когось пригледіти за моїми дітьми, або залишаю їх з ведучим на занятті на якийсь час - то навіть в цей час я особисто несу повну відповідальність за свою дитину.

5. Прісна вода в таборі привозна. (навіть технічна). Використовуємо її максимально економно. Стежимо, щоб маленькі діти не виливали її просто так (якщо у дітей є така потреба - можна принести їм морської води).

Повернутись до “Лебедівка 2016”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість