Свята 2015-2016

КузькинаМать

Re: Свята 2015-2016

Повідомлення КузькинаМать » 17 грудня 2015, 22:26

Іро, Ви були в нашому таборі? До святкування можна приєднатися. Напишіть, будь ласка, адресу, щоб я надіслала лист про підготовку.

КузькинаМать

Повідомлення КузькинаМать » 18 грудня 2015, 08:36

Напередодні дня Святого Миколая вітаю усіх заклопотаних батьків, які все ж таки почуваються трохи чарівними ельфами!

Організаційне
Наша зустріч відбудеться 19.12 (субота). Зустрічаємося о 14 годині на центральному вході Софії Київської. Завважте, там зараз ярмарок і головна ялинка, паркуватися тяжко. Заплануйте досить часу, щоб спокійно пройтися до Софії та порозглядати усе цікавеньке.
В Софії на нас чекає цікава екскурсія та квест, а також чаювання, спілкування та приємний сюрприз.

Плануємо завершити о 16, але нас ніхто квапити не буде, можна спокійно чаювати до 16.30.

З собою потрібно принести домашню випічку, чай в термосі, мандаринки.

Ідеологічне
Усі сучасні діти чекають подарунків від Миколая. І пишуть йому листи із побажаннями (чи, навіть, замовленнями). На цьому тримається ціла індустрія. Та чи в отриманні омріяного подарунку сенс свята? Ваші діти вже знайомі з життям святого Миколая? Він був заможним чоловіком й потайки допомагав нужденним, роздаючи власні коштовності. Добре було б у теперішньому святкуванні іменин святого підтримати ідею допомоги ближнім. Що можна для цього зробити? Звісно, хай дитина отримає подарунок. Але може отримати й листа від Миколая (особливо ті діти, які йому писали). Наприклад, такого

Вітаю тебе, друже!
Мені дуже приємно щороку вітати тебе. Думаю, що ти вже підріс (підросла) та можеш стати моїм таємним помічником. Ти вже знаєш, чому на світі існує день святого Миколая? Тому, що одного вечора вирішив допомогти тим, хто мав менше, ніж я. Поглянь на свою кімнату, в тебе теж є чимало! Подумай, з ким би ти міг поділитися іграшками чи книжками. Можливо, це буде твій братик чи твоя сестричка, або інший родич, друг, а можливо, зовсім незнайома дитина, яка живе у скрутних обставинах. Це діти-сироти, діти, які живуть у зоні АТО, переселенці. Подумай, що було б приємно отримати іншій дитині в подарунок від тебе. Радувати людей дуже приємно! Це кажу тобі я, святий Миколай!

Можна написати цього листа від руки, можна надрукувати на принтері. Можна просто поговорити з дитиною на цю тему. Але наша задача подарувати дітям не лише подарунок, а й щемне відчуття радості віддавання. Якщо захочете передати те, що обрала ваша дитина, дітям в АТО, загортайте її у папір чи фольгу гарненько та приносьте з собою. У нас буде коробка для таких подарунків, передам з волонтерами, яких особисто знаю.

Дякую!

КузькинаМать

Повідомлення КузькинаМать » 05 січня 2016, 19:22

Друзі, нагадую, що 9 чи 10 січня відбудеться зустріч учасників проекту "Свята". Готуйте колядки!

КузькинаМать

Повідомлення КузькинаМать » 06 січня 2016, 13:40

Різдвяна зустріч учасників проекту "Свята" відбудеться 9 січня (субота) в музеї Івана Гончара (вул. Лаврська, 19) з 12 до 14. Ми познайомимося з експозицією музею, побачимо виставу гурту "Буття" та заколядуємо одне одному. Готуйте колядку та коляду, щоб віддячити іншим колядникам (мандаринки, горішки, інші корисні солодщі, дрібні гроші, приємні дрібнички).

КузькинаМать

Повідомлення КузькинаМать » 21 січня 2016, 17:49

Учасникам проекту "Свята"
Запрошуємо вас 7 лютого (у неділю) на церемонію китайського чаювання на честь Нового року, адже в Китаї його святкуватимуть 8 лютого.
Початок об 11.
Повідомляю місце проведення та надсилаю листи-запрошення у приват.
Після чаювання можна буде разом приєднатися до заxодів, які проводитиме Інститут Конфуція (локація буде відома троxи пізніше).

КузькинаМать

Повідомлення КузькинаМать » 04 лютого 2016, 15:36

Готуємося зустрічати китайський новрий рік. Є ще місця для 1-3 родин. Пишіть, хто хоче з нами, надішлю матеріали для підготовки.

Повернутись до “Проект "Праздники"”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість